Байки Глібова, озвучені дітьми-переселенцями, завойовують популярність

Колектив Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» завершив унікальний проект «Байки UA: діти для дітей». Це добірка 30 аудіотворів – байок відомого українського письменника Леоніда Глібова. До живої, багатої мови, легкості діалогів і дотепності байок професійна команда творців проекту додала дитяче озвучування, авторське музичне оформлення та звукошумові ефекти.

Над проектом, який реалізовано за підтримки Українського культурного фонду, два місяці працював колектив на чолі з Діною Ібрагімовою – керівником «Веселки TV». П’ять років тому ця творча організація переїхала з Луганська до Києва, а серед вихованців інтернет-телебачення – діти-переселенці та юні кияни, які спільно проводили репетиції та записували байки.

«Ексклюзивом проекту є те, що твори начитували не диктори та відомі актори, а саме діти різних вікових категорій від 6 до 14 років – зокрема, діти-переселенці зі Сходу України.
Від сьогодні аудіотвори доступні в мережі Інтернет, що дозволить охопити всі регіони нашої країни, а також україномовних жителів світу», – розповіла Діна Ібрагімова.

Слухати байки Глібова у чудовому виконанні дітей можна за цим посиланням:

А тут можна побачити, як створювалися аудіокниги:

Партнером проекту виступила Національна спілка журналістів України. Торік спілка підтримала інший проект із серії «Діти для дітей»: створення аудіокниг для дітей із вадами слуху.

і

ютос