В обіймах прокремлівських телеканалів і Медведчука

Попри те, що ОПЗЖ Медведчука бере лише/аж 13% і вже задекларувала опозицію до парламентської більшості “Слуги народу”, вони не зупинятимуться і будуть працювати над наступним завданням.

Їхнє наступне завдання – зростання суспільного запиту на офіційну капітуляцію перед Росією. Впровадити цей план швидко – буде складно і небезпечно. Але наростити на цьому електоральну базу для ОПЗЖ і Медведчука – цілком реально.

Для цього у них є цілий телевізійний холдинг і Президент Зеленський, який зі старту втягнувся в облудливий дискурс “полюбовного” вирішення проблем з Росією і “швидкого припинення війни”. Звільнення якоїсь частини заручників, “тимчасове припинення вогню” та інші заманухи знаходяться під повним котнролем Кремля.

В обіймах прокремлівських телеканалів і Медведчука погорів Порошенко. Результат на табло. ОПЗЖ взяло у півтори рази більше, аніж “Європейська солідарність”. Наступний етап – істотно розширити за рахунок Зеленського електоральну базу ідеї капітуляції, згодом показати неспроможність Зеленського, проковтнути його і вивести йому на зміну Медведчука.

Такою виглядає логіка подальших дій фактично офіційної партії Путіна в українському парламенті.

Михайло Басараб

і

ютос