Співчуваю виборцям, які чекають покращень і оновлень

Найбільший треш почнеться після виборів.

Вже після 21 липня, коли віртуальна партія отримає за допомогою обдурених виборів більшість у параламенті, розпочнеться справжнє пекло.
Адже тоді Коломойський та його бізнес-партнери отримають не просто контроль над парламентом. Вони отримають Україну. Доступ до її фінансових, земельних, надрових та інших ресурсів. А ще вони повністю сконцентрують свою свою владу в судах, Кабінеті міністрів, обласних державних адміністраціях, органах місцевого самоврядування.

Режим Януковича буде здаватися казкою. Жартую? Абсолютно ні. Подивіться на призначення та правову вакханалію, яка відбувається. Подивіться на укази президента та їх правові підстави. Подивіться на розгул сепаратизму та регіоналів. Це лише квіточки. З серпня-вересня помножте в кілька разів.

Співчуваю виборцям, які чекають покращень і оновлень. Так, оновлення будуть: в парламенті засядуть нові-старі представники одного клану.
Вже за тиждень-два будемо знати хто йде під «ковдрою» Слуги народу. Це будуть не люди з народу. В кращому випадку учасники Ліги сміху чи Кварталу. Але смішно буде вже їм, а не нам. Так ще ніхто не тролився над українцями, за їхньої ж згоди. Ще може зайти Саакашвілі з Портновим, разом із 80-100 штиками Опозиційної платформи «За життя». Заживемо.

Тоді вже не буде розмов про «несправедливі тарифи», «гідні пенсії». Новоспечені «слуги народу» забудуть про початок епоки «бідності», а головне про все забуде і новообраний.

Не вірите? Залишилось не довго. Два-три місяці і почнеться повний треш…

Андрій Смолій

і