львів`янин Костянтин Стасюк в 64 роки навчився долати силу тяжіння

Українець, львів`янин Костянтин Стасюк в 64 роки навчився долати силу тяжіння землі.

Ця визначна подія, масштаби і наслідки якої осягнути поки що можуть не всі, за весь час існування Цивілізації, є доконаним фактом: вперше людина підкорює сили природи і навчається існувати не порушуючи Закони Гармонії з оточуючим світом.

З початком 2012 року, розпочалася епоха Водолія. Стають очевидними пророцтва, що Прозріння іде і має Відбутися.

Люди помилково вважають себе властелинами природи, а виявляється, що лише люди порушують закони збереження власної енергії і протидіють силам, які вони просто мають використовувати.

2019 рік. Характерник Міжнародної Федерації бойового гопака Костянтин Стасюк розпочинає програму “Світ пробудись!”.

-Людина не камінь, який з прискоренням по закону Ісака Ньютона, падає до землі, а складна інженерна конструкція,  здатна перенаправляти енергію сили падіння, в енергію сили підйому від поверхні. – підкреслює Костянтин Васильович Стасюк, – Це дає можливість використовувати енергію гравітації, як рушійну силу для всіх існуючих рухів людини. Розкриті глибинні знання з фізіології і динаміки рухів.

Контактний центр – 0501706598

Унікальність новітніх знань полягає в тому, що навіть літнім людям надається можливість відновити функціональність організму, стати сильнішими і витривалішими, ніж у юності…

Базовою складовою системи є активізація енергетичних центрів, що здійснюється за рахунок новоствореної технології унікального масажу.

Найближчим часом Костянтин Стасюк презентує нову систему біодинаміки рухів і фізіологічної перебудови організму у Львові і кількох містах України і світу.

Тисни рекламу! Підтримай сайт!