Конкурс для журналістів, які пишуть про ОТГ та земельні ресурси

 

Фонд Східна Європа в партнерстві з Національною спілкою журналістів України приймають журналістські матеріали, які висвітлюють питання важливості обліку та ефективного використання земельних ресурсів ОТГ для покращення можливостей власного економічного розвитку.

Формат та умови участі:
• до участі в конкурсі приймаються журналістські матеріали, які були опубліковані в друкованих та інтернет-виданнях, вийшли на радіо або на телебаченні у період з січня 2018 по травень 2019 року.
• Конкурс проводиться для регіональних і національних ЗМІ.
• Роботи приймаємо до 10 травня 2019 року на е-пошту local-systems@eef.org.ua (вказати «Конкурс для ЗМІ» у темі повідомлення).

Призи
• Переможці конкурсу отримають цінні призи:
Перше місце – участь у профільній навчальній короткостроковій програмі з журналістики у Києві. Програма також покриває проживання та транспортні видатки.
Друге та третє місце – електронні девайси, необхідні для журналістської роботи, наприклад, диктофони, смартфони, мікрофони і тд).
• Ще п’ять конкурсантів, які увійдуть до шорт-листа, отримають заохочувальні призи.

Конкурс проводиться Програмою місцевого системного розвитку, що виконується Фондом Східна Європа та партнерами в рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Восени 2018 року Програма Місцевого системного розвитку розпочала роботу з 79 ОТГ з 6 областей України – Луганської, Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської. За цим посиланням https://bit.ly/2xYBS90 можна ознайомитися з інформацією про Програму та переліком громад, з якими вона працює.

Повністю з умовами конкурсу можна ознайомитися за цим посиланням:
http://eef.org.ua/konkurs-dlya-zhurnalistiv-yak-ukrayinski…/

і

ютос