“Спільне майбутнє через спільні книжки”

19 квітня в УкрІнформ пройде прес-конференція Голови ГО  “Розумне майбутнє” з нагоди початку другого етапу акції “Спільне майбутнє через спільні книжки”.

 

ГО  “Розумне майбутнє” прозвітує про перший етап і запрошує  українців в усіх куточках світу приєднатися до другого етапу акції “Спільне майбутнє через спільні книжки”та передати художні, наукові, навчальні книжки із домашніх бібліотек дітям Сірої зони та зони розмежування.

 

В березні місяці Голова “Розумне майбутнє” Ганна Горбань стала учасніцею CSW 63 – Засідання Комісії зі статусу жінок,  яке було присвячене  “Системам соціального захисту, доступу до державних послуг та стабільній інфраструктурі для забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат”.

 

Під час сесії питань та відповідей Ганна звернулася до Генерального Секретаря ООН  з ініціативами щодо вирішення збройного конфлікту в Україні.

 

“Діти, які народилися в зоні конфлікту, за два роки підуть до школи. Вони навчилися відрізняти звуки снарядів. Я хочу щоб вони бачили мирне небо і були щасливі”.

 

“Я сприймаю Ваше втручання як попередження працювати більше і краще над питаннями, які Ви підіймаєте”,  – почав свою відповідь Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

Представниці українського. Посольства в Сполучених Штатах, представники Біобліотеки Конгресу, української діаспори, експати та члени Світового Українського Товариства, до яких мала нагоду звернутися Ганна під час візиту до Нью-Йорку та Вашингтону,  радо сприйняли запрошення та долучилися до акції збору книжок для дітей зі Сходу. Наступного місяця книжки поїдуть до малечі в зону ООС.

 

Сторінка акції. https://www.facebook.com/SpilneMajbutnie/

 

Сторінка Ганни Горбань https://www.facebook.com/anna.gorban.545

 

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, УркІнформ, 1 зала, 19 квітня

Час проведення 13.00-13.30

і

ютос