Заява ВО «Свобода» щодо виборів Президента України

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» дякує кожному, хто віддав свій голос за Руслана Кошулинського. Таким чином ви підтримали План докорінних перетворень, який передбачає побудову Великої України на засадах соціальної та національної справедливості. «Свобода» і далі продовжить втілювати в життя цю Програму.

Тому ваш голос не пропав. Ви – золотий фонд, опора Нації. Дякуємо за свідомий та незалежний вибір. За нього ніколи не буде соромно: ні через місяць, ні через рік, ні через п’ять. Боротьба триває.

Команда Кошулинського вела свою кампанію чесно і чисто. Цього не можуть заперечити навіть наші закляті вороги. Ми не застосовували жодних маніпулятивних технологій, не купували виборців, не крали голосів. Ми не поливали брудом опонентів. Націоналісти єдині намагалися створити конкуренцію програм, ідей і законодавчих ініціатив. Проте результат нині все ще дають великі гроші, безчесні маніпулятивні технології і постановочні шоу.

Ми голосів не купували, тому ми не збираємося ними торгувати в другому турі. Ні за посади, ні за лояльність майбутньої влади, якою б вона не була.

Ми посіяли зерно правди, яке обов’язково дасть багатий урожай. Ваша підтримка Кошулинського є тільки першим кроком до нашого спільного успіху – потужної фракції націоналістів у парламенті.

Для нас Нація і Держава важливіші за вузькопартійні інтереси. В Україні – війна. І протистояння кандидатів не має вносити розбрат у тилу, розсварювати українців між собою і розколювати країну. Сьогодні єдність Нації – важливіша за амбіції будь-якого кандидата.

Українці – мудра Нація. Щоб отримати їхню підтримку, треба не в істерику впадати чи в шантаж – треба звертатися прямо до цих гідних людей і переконувати їх справами.

Після виборів, незалежно від їхнього результату, виклики, які стоять перед українцями, нікуди не зникнуть: потрібно буде долати реванш екс-регіоналів, боротися проти олігархічної системи та протистояти у війні, яку проти України веде Москва.

Кожен має пам‘ятати: майбутнє Держави – у ваших руках. Українські націоналісти завжди будуть стояти пліч-о-пліч з вами на захисті національних інтересів.

Слава Україні!

і

ютос