Дружківські спортсмени впевнено примножують славні традиції рідного міста

«Ми пишаємося, що Дружківка продовжує утримувати  позицію лідерів  на Донеччині!», – так прокоментував результати нагородження міський голова Валерій Гнатенко.

 

Дружківські спортсмени впевнено примножують славні традиції рідного міста

 

2017 рік для спортсменів Дружківки та їх тренерів позначився новими спортивними досягненнями та перемогами. Під час урочистої церемонії нагородження, яка відбулася у Краматорську, відзначили кращих організаторів і фахівців спорту Донецької області. Серед переможців й наші земляки.

Так, за результатами роботи у 2017 році дружківчанам дійсно є чим пишатися – у зведеному рейтингу з видів спорту Донецької області Дружківка посіла 1 місце у своїй групі міст, залишивши позаду Покровськ та Торецьк. Почесне 3 місце в категорії міст ІІ групи (з населенням від 50 до 100 тис. мешканців) Дружківка посіла згідно зведеного рейтингу, який вираховувався на основі 18 показників.

За підсумками роботи тренерів-викладачів дитячих та юнацьких спортивних шкіл з неолімпійських видів спорту у двох номінаціях «Вища спортивна майстерність» та «Кваліфікований резерв» нагороду (2 місце у рейтингу) отримав Сергій Федоренко – тренер Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради з пауерліфтингу. Нагороди вручали заступник голови Донецької облдержадміністрації, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Для міської влади Дружківки розвиток фізичної культури та спорту впродовж багатьох років залишається одним із пріоритетних напрямків роботи. «Ми пишаємося, що Дружківка продовжує утримувати  позицію лідерів  на Донеччині! Наше місто має хороші перспективи для виховання майбутніх чемпіонів, якими уже сьогодні опікуються знані в Україні та за її кордонами тренери й викладачі. І що приємно – є результати та досягнення!», – так прокоментував результати нагородження міський голова Валерій Гнатенко.

 

і

ютос