Сергій Жижко: якщо в другий тур вийдуть Тимошенко і Зеленський…

Що буде, коли в другий тур вийдуть Тимошенко і Зеленський.

Від Путіна особисто, чи через Пєскова буде висловлено схвалення вибору українського народу і сподівання налагодження добросусідських звязків між владами й народами України і Росії, побажання швидкого розвязання внутрішньоукраїнського конфлікту – громадянської війни у Донбасі із закликом сідати обом сторонам – президент України і керівники “рєспублік” за участю строннього спостерігача з Кремля за стіл переговорів.

З полегшенням зітхнуть регіонали, медвечуківці-рабіновичі-шуфричі, комуністи й інші ватники – нарешті антиукраїнські прошарки почуватимуться спокійно – їм не будуть вже набридати про історичну правду-память, про ОУН-УПА та декомунізацію, про Петлюру та Скоропадського з Шухевичем та Бандерою, націонал-демократи і “мовнюки” залишаться десь на маргінезі-периферії-провінції із своєю надокучливою мовою і квотами.
Антиукраїнська реакція буде святкувати перемогу – адже під личиною демократів все одно переможуть свої – чи то з Тимошенко, чи Зелєнський.
Торжество русскомірія в Україні – як проросійського пропутінського, так ліберально-соціалістичного буде забезпечене.

Торжествуватиме оліхархат Коломойського (Батьківщина+Слуга народу = премєр+президент+телеканали) – Фірташа-Медведчука (фракція За життя+телеканали) – партії у парламенті створюють більшість і уряд Коломойського.

Сподіваймося посполиті, що корупцію швидко буде “подолано”, а ряд очільників з команди Порошенка (якщо не поклоняться) буде віддано до “справедливого” суду.

Торжествуватимуть давні і оновлені адепти Тимошенко – другий тур – це мінімум премєрство у парламентсько-президентській республіці. Це обіцяна посадка Порошенка і команди та розправа із зрадниками – Турчинов-Яценюк та інші.

Торжествуватимуть таємничі виборці і невідомі члени команди Зелєнського – президенська вертикаль – влада може звалитися саме до їхніх рук. Кажуть, вони без досвіду – не справляться…
Ось колись Табачник з Разумковим, Небоженко з Видріним біля Кучми справилися – два терміни правили Україною, російщили навідліг і нічого.

Торжествуватимуть і щасливі ситуативні позапартійні союзники Тимошенко-Зелєнського-Саакашвілі – будуть мати за кого голосувати в другому турі – адже ненависного Порошенка у бюлетені вже не стане.

Будуть задоволеними і партійні лідери, які і так знали, що президентська гонка для них є лишень розминкою перед парламентськими виборами – Ляшко, Гриценко, Садовий, Беззсмертний, Смєшко.
Так, електоральне поле, зайняте БПП і Нарфронтом вже є розбитим і на шматування його дорога буде відкрита, але чи дістанеться їм більший кусень пирога, ніж мають вони сьогодні, є під знаком запитання.
Тимошенко не любить ділитися і Зелєнський також.
Авакову з Білецьким також доведеться шукати місце у парламенті – інакше для чого ці акції?

Складно буде і Порошенкові. Маховик ненависті, розкручуваний 4 роки путіністами, антиукраїнською пятою колоною і помножуваний демократичною опозицією та борцями за справедливість продовжуватиме демократично крутитися.
Першими корабель покидатимуть і перебігатимуть ненадійні.
Чи залишить Порошенко поле цього гладіаторського бою, чи буде битися до кінця?

Не відомо, якою буде для України влада Зелєнського-Тимошенко-Коломойського. Є люди, які кажуть, що гірше не буде і все стане ОК. Що нові європейські обличчя прийдуть в кабінети і в своїх інтересах “зшиють”, зміцнять Україну – щоб не дати грабувати її стороннім – все для себе.

Проте, думаю, що в другий тур вийдуть Порошенко і Зелєнський.
Тоді всі перераховані – від путіни до захмарності, поєднають зусилля по знищуванні Порошенка.
У свій час українські соціалісти голосили: Україна має бути соціалістичною, або ніякою.Отримали від Росії голодомор.
У нас є мільйони громадян, які вважають, що і без України можна прожити.

Сергій Жижко

і

ютос