Комітет Колі Княжицького лишився глухий

Ми обурюємося сміттям – опоблоком, який гальмує у ВРУ закон про мову. Слава богу, їхні голоси ні на що не впливають, вони в меншості. А давайте розглянемо, як комітет Культури великого патріота Колі Княжицького та Іри Подоляк (обоє львів’яни) захищають мову, і чи набагато вони кращі за ОПОБЛОК? Комітет Культури відповідає за закон про Мову. З трибуни Коля постійно каже такі милі серцю слова про захист мови, що хочеться його обняти й плАкати.

Що ж насправді. Маленький приклад.

В Законі 5670д про мову є стаття 13. МОВА ПОЛІЦІЇ

У цій статті п.2 сказано, що «з ОСОБОЮ, яка не розуміє державної мови, працівник органу правопорядку може спілкуватися мовою прийнятною для сторін».

Я виступала з критикою і пропозицією, що слово ОСОБА – треба замінити на ІНОЗЕМЦЯ. З іноземцями, які не розуміють української, поліція може розмовляти іншою мовою. Бо ОСОБА – це шпарина для всіх ватників, сєпарів і просто бидла. Вони всі скажуть: «А ми нє панімаєм етава вашева укрАінскава».

Комітет Колі Княжицького лишився глухий до моїх прохань, то ж я подала цю правку через інших депутатів.

Однак патріотичний комітет Колі Княжицького ці правки усіх депутатів відхилив і захистив право всіх ватників і сєпарів «нє панімать етава украінскава». З ватніками і сєпарами поліція буде розмовляти так, як хотітимуть ватніки і сєпари.

Правку – поміняти ОСОБИ на ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН – подавали народні депутати:
Кишкар П – відхилено комітетом
Мусій О – відхилено комітетом
Гуляєв В – відхилено комітетом
Васюник І – відхилено комітетом
Помазанов А – відхилено комітетом
Вовк В – відхилено комітетом.

Була й інша пропозиція – ВИЛУЧИТИ взагалі цей пункт – і подавали відповідну правку народні депутати:
Головко М – відхилено комітетом
Левченко Ю – відхилено комітетом
Іллєнко А – відхилено комітетом
Осуховський О – відхилено комітетом
Марченко О – відхилено комітетом.

ВИ розумієте, українці? ВОНИ ЦІЛЕСПРЯМОВАНО ВІДХИЛЯЛИ, раз, другий, третій…. ОДИНАДЦЯТЬ разів вони відхиляли цю правку, щоб із сєпарами і ватою поліція розмовляла неукраїнською мовою.

Натомість знаєте яку правку ухвалив Коля Княжицький і Іра Подоляк? «ОСОБІ, яка не розуміє державної мови, ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ переклад» !!! Кожному сєпару і ватніку ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ переклад з української !!!

І знаєте скільки таких шпарин у цьому законі? І ці шпарини лишили спеціально (!) Коля Княжицький і Іра ПОДОЛЯК, які там правлять бал. А склад комітету всього 7 осіб. БІЛЬШІСТЬ його складають патріоти: Княжицький, Подоляк, Єленський, Матіос, Лесюк, Новинський ,Тарута.

А ми тут кажемо, що ОПОБЛОК валить закон. Валить. Це ж Опоблок. Опоблок – це сміття, якому місце на смітнику. А де місце таких патріотів?

Лариса Ніцой

і

ютос