Анна Романова: Шеф Укрзалізниці має зарплату 1,2 млн грн на місяць і ціни піднімає!

Народний депутат України Анна Романова (Самопоміч) привернула увагу до захмарних зарплат керівників Укрзалізниці, поганий сервіс і ганебне нововведення – плату за групові перевезення, що фактично перекреслює внутрішній туризм для дітей і студенства!

До УЗ було направлено запит. Отримано відповідь – підвищили зарплату, працюємо у збиток.

Дивна логіка… Ось як Анна Романова прокоментувала ситуацію у соцмережах.

Укрзалізниця з початку року ввела плату за групові перевезення. 200 грн – за квиток. Тобто подорожчали деякі квитки майже вдвічі.
І якщо в інших країнах, навпаки, на групові перевезення знижки, то в Україні туристична індустрія – цікавить чиновників лише «на словах».
Коли я почала вимагати від керівництва УЗ відмінити плату за бронювання. Отримала відповідь: зросли витрати, зарплата персоналу (!), перевезення залізницею стали збиткові…
Таку непрофесійну відповідь надав керівник Укрзалізниці – пан Кравцов, зарплата якого становить … 1,2 млн грн на місяць (!!!). Тобто вдвічі більше, ніж заробляє, наприклад, канцлер Германії Ангела Меркель.
Я не проти високих зарплат, якщо керівник ефективний. Але Укрзалізниця наразі робить все за логікою: наші високі зарплати роблять перевезення збитковими, тож давайте… піднімемо в 60 разів ціни за бронювання.

З такою логікою можна й скоро залізничні перевезення відмінити!

Який вихід? Зареєстрували з колегами закон про розбиття монополії Укрзалізниці.

Там де є конкуренція – є співвідношення «ціна-якість»!

і

ютос