Питання кандидату І.Смешку від студентів Університету “Україна”

Нас десять студентів-практикантів, що проходять останню журналістську практику в маленькій медіа-групі. Під час навчання, ми побували в редакціях провідних телеканалів, радіостанцій, газетах…

Цього разу нам, крім формування стрічки новин, доручили написати про кандидатів у Президенти України. Чесно кажучи, то виявився безцінний досвід. Вразила повна байдужість представників прес-служб багатьох виборчих штабів. Студенти там просто нікого не цікавлять. Підключився наш куратор, і теж отримав відписки…

Крім кандидата Ігоря Смешка, який відповів особисто, що нас страшенно здивувало:

Студенти-практиканти-журналісти хочуть задати Вам 10 письмових питань – відповісте? http://www.ungazeta.info/?p=8927
Ігор Смешко Viktor Trygub шановний Вікторе, дякую за увагу. Ставте запитання, відповім на них.
З повагою, І.Смешко.
Чесно кажучи ми дуже здивувалися. Генерал-полковник. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Професор. Колишній Голова СБУ – відгукнувся ОСОБИСТО і готовий ОСОБИСТО відповісти на питання студентів!
У нас виникло більше 50 питань. Ми їх скоротили і зібрали в блоки. Отже, чекаємо відповіді…

Питання І.Смешку від студентів Університету “Україна”

-Ми закінчуємо університет і починаємо самостійне життя. Відповідно перед нами постає чимало проблем. Чи розумієте Ви труднощі  молоді з освітою, житлом, кредитами,роботою? Що порадите з висоти власного досвіду? Чимало з нас планує виїхати за кордон у пошуках роботи. Залишатися?

-Яку музику Ви слухаєте? Які книги читаєте? Які фільми та серіали дивитеся? Які книги порадите молоді?

-Якби Ви були при владі у 2014 році, щоб робили в Криму? Як би повели себе на Донбасі? Якщо станете Президентом, як вирішите ці проблеми?

-У нас контрактна армія. Тоді чому не відмінити призов? І чому призивають до війська з 20 років, а не з 18? Ваші думки і пропозиції з цього важливого для нас питання.

– Як Ви вирішите проблему з рейдерством? Нещодавно просто вдень до нашого Університету «Україна» вдерлися невідомі в балаклавах і захопили навчальний корпус. Поліція бездіє. Фактично, це форма тероризму. Нинішня влада «не помічає». Що порадите? До речі, чи зможете Ви виступити у нас в Університеті?

-Розкажіть, що відбувалося у 1991 році і в КГБ УССР? Чи правда, що в Росію вивезли всі архіви агентури? Чому Україна і досі не відкрила досьє на стукачів, як це зробили в Балтії і Європі? Адже ті люди з деформованою свідомістю і досі при владі?

-Чи зробите Ви масову зачистку вищих органів влади від агентури закордонних спецслужб? Не лише Росії? Чи не здається Вам, що ми перебуваємо під зовнішнім управлінням невідомо кого? Як подолаєте корупцію?

-Ваш геополітичний аналіз ситуації в світі і довкола України на 5 років. Чого чекати? До чого готуватися?

-Назвіть конкретні прізвища членів Вашої команди. Кого ви будете рекомендувати в уряд і на ключові посади? СБУ, МЗС, Міноборони…

-Чи вірите Ви, що Україна вступить до ЄС, НАТО – коли? Ваше ставлення до медичної реформи, «оновленої» МВС, пенсійної, адмінреформи… Чи зможете Ви полегшити життя людей?

Підкреслю, це питання від практикантів і наших друзів. Поки готували, багато сперечалися. Одну з версій оприлюднили в соцмережах, френди додали ще таке:

-Чи є плани впровадити дешеві кредити для студентів і молодих людей (сімей)?
Чи вважаєте потрібним спрощувати податковий кодекс України?
Якщо так, то як саме – які податки скасувати, або об’єднати, або розділити і т.п.
Що робити з нинішньою ДФС? Адже це місце, де найбільше крадуть державні гроші, оплот корупції.
Як притягти чиновників-корупціонерів до відповідальності за незаконне збагачення? Адже їхні статки набагато перевищують доходи.
-Надія Савченко справді хотіла розстріляти ВР чи це спецоперація СБУ?
Що заважає розповісти суспільству правду про убивство Гонгадзе?
Чому справа про отруєння Ющенка не доведена до кінця?
Ви вважаєте нормальним, що кум Путіна Медведчук вільно пересувається з Росії до України і назад та є власником одного з телеканалів?
Хто винен у розстрілі Майдану в лютому 2014 року?
Чи готові ви пройти публічну перевірку на детекторі брехні?
Ваше ставлення до легалізації та вільного обігу зброї – потрібно це українцям чи ні?
З ким із нині зареєстрованих кандидатів у президенти України ви готові об’єднатися?
Наш куратор практики особисто, від імені редакції, направить цей матеріал І.Смешку, а ми розмістимо на сторінках наших сайтів і блогів.
Будемо вдячні за відповідь, яку теж опублікуємо.
Ми готові сформувати блоки питань і іншим кандидатам у Президенти!
Ростислав Тригуб, студент Університету “Україна”

і

ютос