Хто він – кандидат Руслан Кошулинський?

Продовжуємо вивчати біографії кандидатів у Президенти України. На черзі Руслан Кошулинський – кандидат від ВО “Свобода” і патріотичних сил.

На жаль, мені, як молодому журналісту важко щось конструктивне написати про цього, безсумнівно симпатичного мені кандидата. Є лише профіль у ФБ. Сторінки кандидата – нема. Офіційного сайту – нема. Ні програму, ні узгоджену біографію знайти не вдалося…

Підозрюю, що і прес-служби нема…

Час ще є – виправте недоліки! Через такі дрібниці втратите увагу журналістів!

Зазирнула на сторінку в ФБ. Візити у прифронтову зону.

Разом з Олег Куцин та Олексій Кайда у Сєвєродонецьку, що на Луганщині, зустрілися з бійцем добровольчої чоти «Карпатська Січ» (позивний Каха), який в боях із московитами вратив ногу. Незламний, нескорений, з усмішкою на устах. Так тримати!- написав Руслан Кошулинський.

Із волонтерами Благодійного фонду “Свобода.Гідність.Перемога” (військовий капелан “Карпатської січі” Василь Довганюк, депутат Івано-Франківської облради Михайло Іваночко, боєць Легіону Свободи Олег Туєшин) передали волонтерську допомогу від жителів Прикарпаття та української діаспори бійцям 10 Окремої гірсько-штурмової бригади. Також передали медикаменти для військового госпіталю Сєвєродонецька.

Вікіпедія:

Русла́н Володи́мирович Кошули́нський (9 вересня 1969 р., місто Львів) — український політик. Народний депутат України VII скликання, заступник голови Верховної Ради (VII скликання). Заступник голови партії, голова Секретаріату Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Єдиний кандидат від об’єднаних націоналістичних сил у Президенти України на виборах 2019 року

Народився 9 вересня 1969 року в робітничій сім’ї у Львові.

Навчався в школі з поглибленим вивченням англійської мови, після 8-го класу — в спортивному інтернаті, який закінчив у 1986 році.Займався легкою атлетикою.

У 1987—1989 — солдат строкової служби, заступник командира взводу зі званням старшого сержанта Групи радянських військ у Німеччині.

У 1991 році закінчив технологічний факультет Кооперативного технікуму у Львові.

Перша робота — заввиробництвом у ресторані-готелі «Беркут» на Яблунецькому перевалі.

Після того зайнявся бізнесом, а в середині 90-х поїхав на кілька років працювати в тайгу, на північ Красноярського краю: в артілі, яка добувала золото, був кухарем.

З 1996 року член СНПУ (наразі — Всеукраїнське об’єднання «Свобода»).

1999—2001 — завідувач виробництвом ДП АТК «Турист», м. Львів.

З 2001 року — помічник-консультант народного депутата України Олега Тягнибока.

2002—2003 — заступник голови Правління ОСБ МЖК «Поступ», м. Львів.

2006—2007 — фізична особа-підприємець СПД ФО Кошулинський Р. В.

У липні 2006 закінчив Тернопільський державний економічний університет за напрямом «Право» і отримав кваліфікацію бакалавра.

Дружина — Марія Василівна, 1967 року народження. Доньки Христина, 1991 року народження, та Іванна, 1993 року народження. Син Богдан, 2002 року народження.

З серпня 2008 року є заступником голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

У 2010—2012 роках був головою фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській міській раді, членом постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету.

На парламентських виборах 2012 року Руслан Кошулинський займав посаду голови центрального виборчого штабу ВО «Свобода».

У 2012—2014 роках був Народним депутатом України VII скликання. Пройшов до Верховної Ради України за партійним списком Всеукраїнського об’єднання «Свобода» під номером 12.

13 грудня 2012 був обраний Верховною Радою України на посаду заступника Голови Верховної Ради України. За проголосували 305 депутатів.

20 лютого віце-спікер ВРУ Руслан Кошулинський виносить з лінії вогню на вулиці Інститутській пораненого майданівця

Руслан Кошулинський фотографує натовп на площі у Краматорську 05.07.2015 р.

Брав активну участь у Революції Гідності та у всіх найважливіших подіях того часу. 20 лютого 2019 року, будучи єдиним легітимним представником влади в країні, з власної ініціативи зібрав нардепів засідання Верховної Ради, щоб припинити кровопролиття. Того дня за вказівкою Кошулинського нардепи проголосували за усунення Януковича від влади та повернення «Беркуту» на місця дислокації. Ці рішення стали підставою для світової спільноти визнати зміну влади в Україні легітимною.

20-21 лютого 2014 року одноосібно керував Україною. Очолював тимчасову спеціальну комісію з підготовки проекту закону про розвиток і застосування мов в Україні (з 4 березня 2014 року).

Після перевиборів 26 жовтня 2014 року «Свобода» до парламенту не потрапила. Кошулинський разом з однопартійцями Олексієм Кайдою та Маркіяном Лопачаком відправився артилеристом в АТО у складі у 44 артилерійської бригади.Проходив службу на Донбасі в званні старшого сержанта. Є учасником комбатантського об’єднання «Легіон Свободи».

На війні

У 2015-му перервав службу, щоб взяти участь у виборах міського голови Львова від ВО «Свобода». Зумів пройти в другий тур, де здобув 36,86 % голосів, поступившись перемогою чинному міському голові Львова Андрієві Садовому (61,1 %).

З листопада 2015 року — депутат Львівської обласної ради. У вересні 2018 року ініцюював законопроект «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області».

У листопаді 2018 року «С14», «Свобода», «Правий сектор», «ОУН» та «КУН» висунули Руслана Кошулинського єдиним кандидатом на пост Президента України від націоналістичних сил. Його також як єдиного кандидата підтримав командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош.

23 січня 2019 року подав документи на офіційну реєстрацію кандидатом у Президенти України в Центральну виборчу комісію.

Сподіваюся, днями про пана Руслана Кошулинського буде опубліковано більше інформації, програма… І ми зможемо написати про цього перспективного кандидата, патріотичного політика ще раз більш детально.

 

Підготувала Вікторія Ходаківська, студентка Університету “Україна”

і

ютос