За діалог з Міністром з питань Ветеранів! Поки не чують…

Правда з перших вуст…
Слова подяки від людини, котра  до війни мала людське життя , свій статус, своє положення у суспільстві.
Але, коли прийшла війна не зрадила присязі державного службовця на вірність своїй країні, пішла допомогати своєму українському народу…

Я не герой і ніколи у собі не бачила ,щось особливе.Я проста жінка,котра любить свою країну і пішла Добровольцем у 2014 році.
Ті події,котрі відбувалися у нас у Луганській області ,це страхіття війни. Але ж ми Добровольці вибрали самі цей шлях,щоб якось зупинити російську армію,разом з усіма їх угрупуваннями.
І ми це зробили.
І всі ми разом з родинами попали у розстрільні списки.

Багато нарікань в нашу сторону,стосовно питання житла,тому що у кожному регіоні люди хто не мав ,хто стоїть на черзі і тут ще зявляються люди #АТОВПО, І ВПО.
Чому я так пишу,а тому,що за ці роки я пройшла усі круги пекла в переписках,зустрічах,розповідях і ,коли ми зустрічались між собою,то всі #АТОВПО, ясно уявляли,що треба щось робити,бо вмирають, вішаються, спиваються, рушаться родини і долі.
І ,завдяки ініціативній группі під керівництвом Миколи Грекова пішла цілеспрямована робота на те,щоб прийняти окремо постанову,щоб вона нікому не заважала і ні яким чином не зашкодила другим категоріям АТО.

Багато хто в це не вірили,були такі події і у моєму житті ,що опускалися руки. Але завдяки побратимам,друзям, знайомим , рідним я не могла їх опустити,бо на мене рівнялися інші.Треба було далі підтримувати усіх і себе в тому числі. Так це було.І не кожен це напише. А я пишу для тих хто зневірився і не бачить виходу. Але Життя переможе!
Дуже вдячна комітету ВРУ з справ Ветеранів,Олександру Третякову,Максиму Бурбаку ,Юрію Шухевичу,Євгенію Рибчинському,Михайлу Гаврилюку,Глубу Загорій ,Народному депутату ВР Костянтину Яринічу , Головам Обласних адміністрацій, Департаментам соціального захисту населення,Міністерству соціальної політики України за те,що змогли прийняти постанову 280 для #АТОВПО,
Миколі Грекову ,усім родинам #АТОВПО,котрі і в день, і в ночі старалися,щоб постанова була прийнята.
І вона БУЛА ПРИЙНЯТА!

У 2018 році. 49 родин отримали житло!
Це радість і сльози,це біль і печаль! Це маленька Перемога для родин #АТОВПО! Але я хочу, щоб усі родини у 2019-2020 роках змогли все ж таки отримати житло.
Вчора я дивилася зустріч з Міністром з питань Ветеранів і хочу написати, що за це Міністерство давно говорили,надія була ,що все ж таки пройде злиття усіх служб і з порозумінням Міністр все ж таки віднесеться до усіх питань в тому числі і до категорії АТОВПО.

Діалог відбувся, але ж на серці залишився тяжкий осад з приводу непорозуміння.

Але сподіваюсь на те, що амбіції будуть усунені і діалог конструктивний все ж таки відбудеться за ініціативою Міністерства з питань ветеранів і будуть прийняті відповідні рішення з їх боку стосовно виконання постанови 280 #АТОВПО, по усім областям, згідно черги.
Все буде добре,я у цьому впевнена.
Життя переможе!
Разом МИ-СИЛА!

Кулачко Валентина

і

ютос