виставка самобутнього живописця Тараса Дудки

ЯСКРАВА ПОДІЯ В МИСТЕЦЬКОМУ ЖИТТІ СЛОВ’ЯНСЬКА
5 квітня ц.р. в Слов’янському краєзнавчому музеї відкрито персональну виставку самобутнього живописця Тараса Дудки, який має своє неповторне творче обличчя. Його полотна, насправді, неможливо сплутати ні з чиїми. Хоча, Слов’янськ (завдяки, передусім, сприятливій атмосфері цього музею) за останні 10-15 років «виплекав» декілька десятків неабияких майстрів образотворчості.

Про Тараса, без жодного перебільшення, можна сказати, що він ЖИВЕ живописом. І це не може не помітити не тільки досвідчений мистецтвознавець, а й простий шанувальник прекрасного.
Він працює в стилі постімпресіонізму з помітною тенденцією до експресіонізму (від. лат. expression – вираження) через пошуки шляхів максимального впливу барв-кольорів на глядача. Це помітно у пленерних творах – в рамках виставкових проектів «Impression-2016»; «Виставка актуального мистецтва» (2017), та від КЗК ДОХМ – «Степовий блюз» та україно-німецького – «Дифузії».

Представник Донецького обласного художнього музею за дорученням його співробітників тепло привітав Тараса Дудку з успішним вернісажем.

Volodimir Piven 

і

ютос