час закривати “112” та NewsOne!

Під стіни РНБО прийдуть атовці та небайдужа громадськість з вимогою санкцій проти телеканалів-рупорів Кремля – “112 Україна” та “Newsone”

Акція “Атовці проти пропаганди Кремля, час закривати “112” та NewsOne!

6 листопада 13:00

Вже минув місяць, від прийняття Верховною Радою України Постанови № 9157 “Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних еконоякчних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” (https://goo.gl/xYNmn5). 19 жовтня Постанову було підписано та передано до РНБО.

Попри обіцянку О. Турчинова невідкладно розглянути документ, як тільки він надійде від Парламенту (https://goo.gl/bpsdXi) («Як тільки постанова нам надійде з парламенту, не бачу проблем, щоб оперативно розглянути це питання», – сказав Турчинов”) минуло вже 10 робочих та 16 кадендарних днів, а досі відсутня інформація від РНБО щодо реагування на Постанову, а також готовності відповідних пропозицій Президенту України та готовності накласти санкції встановленим законом порядком.

Саме тому ми, побратими та посестри по зброї, проведемо акцію стінами РНБО не тільки з вимогою ЗАКРИТИ, але й притягнути до відповідальності усіх пов’язаних з пропагандистським контентом каналів рупорів Кремля – “112 Україна”, NewsOne.

Хто, як не ми, розуміємо важливість захисту інформаційного простору України від ворожої пропаганди, адже безпосередньо мали з цим справу на Сході України. Тому закликаємо приєднатися до акції всіх громадян, які розуміють небезпеку російської пропаганди, яку кремлівські посіпаки старанно намагаються замаскувати під свободу слова.

І поки РНБО зволікає із розглядом, Російська Федерація встигла розробити і затвердити санкційний список проти компаній і громадян України.

Нагадуємо, що петиція з вимогою припинення антиукраїнської діяльності телеканалів 112 Україна та NewsОne була зареєстрована 20 вересня, а необхідні 25 тисяч підписів було зібрано у рекордні строки. (https://goo.gl/v6AzGP). Тому ми вимагаємо невідкладного розгляду питання застосування санкцій, скликання РНБО та прийняття необхідних для національної безпеки рішень!

 

і

ютос