К.Стасюк про рухи…

Чергова смерть дитини під час уроку фізкультури – досить! Жахлива статистика: Десятки дітей за один рік померли в школах. В Росії померло 211 дітей…

Відправити дитину до школи, а забрати в труні…

Чому?

Версії офіційної медицини не витримують жодної критики. Загальні фрази, бюрократичні відписки…

А врешті, брехня!

Дослідницький центр Характерництва Міжнародної федерації бойового гопака, ще у 2012 році, розтлумачив під час прес-конференції в УНІАН, з 26 акредитацій з 12 телеканалів суть проблеми.

-Традиційна система рухів ходьби і бігу людини є системою самознищення! Дослідницький центр Характерництва Бойового гопака заявляє, що існує альтернативна система рухів, що дозволяє людині нейтралізувати силу тяжіння землі,- говорить Отаман Спілки характерників Костянтин Стасюк,-Під час руху вся м`язова система людини працює в режимі затискання. Що призводить до аномального негативного впливу на серцево-судинну систему. Новітня відроджена система життєзабезпеченням якої користувалися козаки-характерники, дозволяє забезпечити роботу організму в режимі повноцінної циркуляції крові.

Володимир Степанович Пилат, Вчитель Характерників України, що відродив  системи рухів козаків, переконаний – відродження України варто починати  з дітей! Що ми і впроваджуємо в школах бойового гопака!

Відео з однієї з шкіл – https://www.youtube.com/watch?v=Ujby0QhN2RI&t=12s

-Федерації Бойового гопака запроваджують системи оздоровлення дітей новітніми енерго-оздоровчими методиками – заявив В.Пилат, – В першу чергу здоров`я дитини! І її гармонійний розвиток! Що ми і впроваджуємо!

і

ютос

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*