Форум внутрішньо переміщених осіб

30 жовтня 2018 року о 09:30 в Українському домі (вул. Хрещатик 2, м. Київ) буде проведено Форум внутрішньо переміщених осіб та осіб, постраждалих від конфлікту «Разом до результату».

 

Основною метою Форуму є напрацювання спільних рішень щодо вирішення проблем реалізації прав внутрішньо переміщених осіб, що будуть передані зацікавленим органам державної влади у вигляді рекомендацій для подальшого втілення в законопроектах, рішеннях Уряду, реалізації в громадських проектах та ініціативах.

 

Одноденний Форум розділено на дві частини – пленарне обговорення та розподілення на робочі сесії. Під час пленарної частини плануються виступи народних депутатів України, зокрема, Найєма Мустафи, Берези Борислава, представників органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства щодо їх позиції у питанні пошуку шляхів для забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.          

 

Учасникам Форуму буде надано можливість біля «відкритого мікрофону»  озвучити важливі для них питання.

 

У другій частині Форуму учасники зможуть прийняти участь у цікавих для них сесіях, таких як:

–        Адвокація щодо виборчих прав ВПО;

–        Адвокація та комунікація на рівні територіальних громад;

–        Пенсійні та соціальні виплати ВПО та практика ЄСПЛ;

–        Захист прав ВПО в національних судових органах.

По завершенню роботи в секціях відбудеться підсумкова дискусія.

  

Форум організовується Українським інститутом з прав людини та експертами Української Гельсінської спілки з прав людини – УГСПЛ в рамках проекту «Адвокація законодавчих ініціатив, спрямованих на захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

 

Запрошуємо представників засобів масової інформації до участі у Форумі. 

 

і

ютос