фестиваль мистецтв “АВДІЇВКА ФМ”

Сьогодні був в Авдіївці.
Знаєте…
Зовсім НЕ СТРАШНО!!!
І ось про що помислив, коли дивився в очі людей, які живуть в цьому “небезпечному” місті – як багато у нас диванних “патріотів” і як мало тих хто дійсно любить Україну!
Діти, підлітки, дорослі спокійно живуть в Авдіївці, ходять до школи, на работу, гуляють, організовують різні фестивалі, акції – одним словом ЖИВУТЬ!!! І все це під носом у сепарів і російських найманців! Живуть на передовій за ради України, за ради того, щоб показати днровським виродкам, що АВДІЇВКА це УКРАЇНА! І скоріше за все бояться, але цього страху ви ніколи не побачити в їх очах! Їх очі світлі і повні НАДІЇ!!!

9 квітня у Авдіївці відбудеться фестиваль мистецтв “АВДІЇВКА ФМ”, який створила молодь міста, а підтримали Міністерство культури України, Донецька обласна державна адміністрація, управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації, Донецький обласний учбово-методичний центр культури, КП “Донецьккіновідеопрокат”.
На фестиваль були запрошені творчі колективи Донецької області та майстри ужиткового, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Багато хто відгукнувся на наше запрошення (щира їм вдячність і низький уклін), але більша частина “патріотів”, яка сидячі у теплих квартирах кричить на дивані “Слава Україні”, при слові “Авдіївка” побігли за памперсами і знайшли купу “причин” щоб відмовитись…

Шкода… Не того що вони не поїдуть, а того що у неньки України є сини та доньки, які готові зрадити свою матір!

Ну да Бог їм суддя!!!

А фестиваль відбудеться і буде дуже цікавим, з великою кількістю сюрпризів і несподіванок!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Artem V Loviagin

і

ютос