Українці полюють на субмарини рф?

Росіяни якби “натякали”, що їх субмарину з крилатими ракетами було б непогано утилізувати за допомогою “катера-камікадзе”

22 грудня 2022 року Чорноморський флот РФ вивів на позицію для можливого удару один підводний човен проекту 636.6, на якому може бути до чотирьох крилатих ракет морського базування “Калібр”.

Субмарина виходила в море з акваторії тимчасово окупованого Севастополя, для “прикриття” підводного корабля орки організували справжнє “кільце оборони”. Саму субмарину супроводжував десантно-штурмовий катер типу “Раптор” та гелікоптер типу Ми-8, при цьому на виході з гавані стояв патрульний корвет проекту 22160 із ЗРК “Тор” на вертолітному майданчику. Про це розповідає видання Naval News.

Вихід у море рашистського підводного човна-носія ракет "Калибр" та супровід до нього, 22 грудня 2022 року, інфографіка Naval News
Вихід у море рашистського підводного човна-носія ракет “Калибр” та супровід до нього, 22 грудня 2022 року, інфографіка Naval News

Автори порталу вважають, що така активність кораблів ЧФ РФ є начебто “нетиповою”, бо досі рашисти вважали за краще тримати свої плавзасоби “закритими” у гаванях. А підводні човни Чорноморського флоту до недавнього часу взагалі “переховувались” в Новоросійську.

В першу чергу вихід у море рашистської субмарини-носія “Калібрів” може бути пов’язаний із підготовкою нового ракетного удару по Україні. Але Naval News не виключає, що тут могла бути й інша, “стратегічна” причина, наприклад – Чорноморський флот РФ готується до участі в можливій агресії Кремля проти Молдови.

Українські "катери-камікадзе" йдуть в атаку на рашистські кораблі, ілюстративна графіка від Naval News
Українські “катери-камікадзе” йдуть в атаку на рашистські кораблі, ілюстративна графіка від Naval News

Показовим є сам факт того, що росіяни організували вихід у море свого підводного човна з поправкою на те, що по ньому може ударити безпілотник чи “катер-камікадзе” Сил оборони України. Що в свою чергу означає, що Чорноморський флот РФ намагається вчитись на своїх помилках.

Але з іншої сторони не будемо виключати, що в якийсь із моментів Україні вдасться таки “підловити” та знищити якийсь із рашистських носіїв ракет “Калибр”.

https://defence-ua.com/

Завантаження ракет "Калибр" на підводний човен рашистів в тимчасово окупованому Криму, червень 2022 року супутниковий знімок компанії Maxar
Завантаження ракет “Калибр” на підводний човен рашистів в тимчасово окупованому Криму, червень 2022 року супутниковий знімок компанії Maxar

і

ютос