Росія пішла ва-банк: Жданов передрік останню битву армії РФ (відео)

Росіяни зосередили основні сили на Донбасі, зазначив експерт.

Найзапекліші бої зараз точаться на Донбасі / фото facebook.com/GeneralStaff.ua
Найзапекліші бої зараз точаться на Донбасі / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Битва на Донбасі стане останньою для російської армії. РФ стягнула туди всі свої сили і тепер не в змозі їх перекинути на інші напрямки.

Військовий експерт Олег Жданов порівняв битву на Донбасі з невдалим й останнім наступом німців у березні 1918 року.

“У мене складається враження, що Генеральний штаб Російської Федерації вже почав таку операцію, і почав її на Донбасі. Дивіться, що зараз відбувається на Донбасі, на мій погляд. Вони вплуталися у цю битву, вперлися у Бахмут, Авдіївку, Соледар, Піски. Там вони зосередили основні зусилля. На інших ділянках у них немає сил, вони сидять і моляться, щоб ми не перейшли у наступ. Тому що наступального потенціалу у них немає більше ніде”, – зазначив він.

За словами Жданова, угруповання з-під Херсона росіяни кинули в основному на Донецький напрямок і тим самим позбавили самі себе можливості маневру:

“Сьогодні вони не можуть поміняти основний вектор наступу, тому вони так тиснуть. Вони пішли ва-банк. Фактично у них ось ця битва вже йде, як у 1918 році у Людендорфа. Вони в неї вплуталися і не можуть зупинитися та перекинути війська на інший напрямок”.https://www.youtube.com/embed/yG7LG_XJES0

Ситуація на Донбасі: останні новини 

За інформацією Генштабу ЗСУ, за добу сили оборони України відбили атаки російських окупантів у районах 10 населених пунктів у Луганській та Донецькій областях – Білогорівка, Верхньокам’янське, Спорое, Яковлівка, Бахмут, Біла Гора, Курдюмівка, Новобахмутівка, Мар’їнка та Новомихайлівка.

На Бахмутському та Авдіївському напрямках росіяни основні зусилля зосереджують на веденні наступальних дій.

і

ютос