А правда і московити це генетично несумісні речі

В чому полягав феномен так званих “антирадянських” письменників, поетів, драматургів, співаків?

Що, вони закликали до повалення “рідної” радянської влади? Чи може розклеювали листівки або організовували терористичні акти, демонстрації тощо?

Всі ці Войновичі, Вампілови, Новікови, Висоцькі, Платонови і т. ін. Та нічого подібного. Вони просто правдиво описували буденне життя московитів. Всіх цих постійно п’яних Вань і Зін у Висоцького, солдатів Чонкіних у Войновича, постійну колотнечу невідомо з якої причини у Вампілова, блатне життя цілих регіонів Московії “будівників комунізма” у Новікова, повну безвихідь існування московитів у Платонова тощо.

Вони просто писали правду. А правда і московити це генетично несумісні речі.

Так було, так є і так буде. І нині ті письменники, артисти, співаки, які насмілюються сказати правду про те, як живуть московити просто зараз, або відправляються до в’язниць, або вимушені тікати за кордон. Нічого не змінюється в Московії і вже не зміниться. У нас не має бути жодних ілюзій. Ми постійно будемо програвати, якщо примірятимемо до себе, щоб і як зробили московити в тих чи інших умовах. Це зовсім інший цивілізаційний, морально-психологічний рівень. І головне тут у тому, що в цього народу генетично відсутня здатність до реального прогресу. Ага.

Всі ці Корольови, Глушки, Челомеї, Янгелі, які створили космічну галузь в радянській Московії, тобто СРСР, були етнічними українцями. Після розпаду цієї “Імперії зла” і “Країни дурнів” космічну програму Московії очолив “хохол” Лозино-Лозинський. Після його смерті все перевелося на пси. А тепер увага.

Просто нині , після чисельних провалів, генеральним директором Державного космічного науково-виробничого центру Московії імені Хрунічева (до речі, з України), призначено такого собі Варочко.

Запитання є?…

Петро Масляк

і

ютос