СКАСУВАТИ недолуге розпорядження про заборону переміщення!

Останнє рішення про заборону пересуватись країною без дозволу військоматів (центрів комплектації) – це постріл всій країні в ногу.

Щодня сотні тисяч людей їздять країною, допомагають армії, привозять необхідне для Захисників, збираються сотні мільйонів гривень коштів, підтримують переселенців.

Щодня мільйони людей тримають економіку України наплаву. З останніх сил.

Економіка, скажемо чесно, в піке. І це об‘єктивно, в країні війна.

Проте, саме мільйони ФОПів, підтриємців, робітників, звичайних покупців – тримають країну від економічного краху. Фактично тримають тил. Без щоденного переміщення та зайнятості людей – нічого не буде.

Я вже мовчу про деморалізацію та суцільний хейт, який понісся соцмережами та суспільством.Мовчу про страшну корупцію, яка ще більше підсилиться такими діями.

Якщо мова йде про застарілі закони зразку 1992 року, то мабуть за 30 років їх треба змінювати. Проте, чомусь про це не говорили всі попередні роки.

Ми не Північна Корея, і тут мають працювати сучасні та збалансовані правила, які будуть об‘єктивними до реальності. Які будуть відображати реальну картину суспільного життя та потреб.

Зараз єдиним адекватним рішенням буде СКАСУВАННЯ недолугого розпорядження про заборону переміщення.

Андрій Смолій 

Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час

https://www.zsu.gov.ua/new_page/62c430664909af0013650084?fbclid=IwAR1-MiT2300cBhIM_m8JtI74OjAlYVKz3VnhqqiuRF4SnijaG2o7oDCBgdc

і

ютос