Російські війська формують ударні угруповання

Росія нагромаджує війська для нової атаки на Україну. А Україна, під мудрим і комфортним керуванням тієї ж самої влади, яка щедро дарувала нам спокій і розслабуху протягом 2020-21 років, знову ловить такий самий кайф, тільки вже не під гаслом “Вы всё врёте – никто не нападёт!” – а вже під курортно рослабушним, карґо-культівським кличем: “Не треба суєтится – нам скоро білі люди привезуть все вундер-ваффе, яке нам тільки потрібне”.

==========================================

Російські війська формують ударні угруповання різних напрямах. У районі Кремінної збирається велика механізована група, окремі її підрозділи вже завдають ударів у напрямі Слов’янська. Є інформація з місць, що до Сіверського Дінця підтягують понтони та техніку для будівництва переправ. Можливо, найближчими днями буде зроблено спробу або спробу знову форсувати річку. Як кажуть на місцях, вдала переправа дозволить вдарити з півночі на відсічення Сєвєродонецька та Лисичанська. Чим закінчилася попередня переправа всім відомо. У Курській та Брянській областях продовжується формування ударних угруповань. Їх поки що дві. Чисельність курского угруповання – до 32 тисяч осіб. Брянське – до 25 тисяч. Туди продовжують йти танки та САУ, зняті з консервації та техніка з Ростовської області. У Білорусії розгорнуто польові табори для російських військ, які заходять у республіку з вечора суботи (!!!). На кордоні Білорусії та України розгортаються частини білоруської армії. Білоруські офіцери сподіваються, що вдасться залишитися на своїй території під приводом забезпечення тилу російським військам. Війська РФ в Білорусії складаються з мотострілецьких, танкових та артилерійських частин.

У польові табори прибули інструктори з-поміж офіцерів з бойовим досвідом, перекинутих міноборони РФ з Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей. Йде навчання солдатів. “З таким контингентом можна тільки на їдальню наступати”, – каже один із офіцерів-інструкторів. За його словами, навчання має бути завершено до 19-20 червня. У Херсонську область йде техніка (танки, САУ, БМП) із Криму. Вона концентрується між Давидовим бродом та Урожайним (на правому березі Дніпра). За словами російських офіцерів, що знаходяться в Херсонській області, посилені бронетехнікою нові підрозділи можуть бути використані для відображення можливого удару ЗСУ через річку Інгулець або для наступу у напрямку Кривого Рогу.

=========================================

Це повідомляє Телеграм-канал Воля/Медія, за яким я слідкую вже пару місяців і він наразі мене ще особливо не розчаровував. Цю інформацію також підтверджують мої доволі численні приватні “агентурні” джерела – причому вони вказують навіть раніші дати – навіть включно з 10 червня.

Володимир Мартинюк

і

ютос