Оголошено конкурс журналістських робіт!

Міністерство розвитку громад та територій України разом із «Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та ГО «Інтерньюз-Україна» проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Тематичні пріоритети Конкурсу орієнтовані на сьогодення. Відтак у 2022 році тематика Конкурсу має такі пріоритетні напрями: – застосування принципів доброго демократичного врядування на місцевому рівні під час війни;- взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування в протидії військовій агресії й захисту територіальної цілісності та суверенітету держави; – лідерство в місцевому самоврядуванні в умовах воєнного стану;- інноваційні приклади прийняття рішень органів місцевого самоврядування на першочергові потреби територіальної оборони та підтримку місцевої інфраструктури громад;- герої та героїні, які захищають громади, свободу та свій вибір;- співпраця місцевого самоврядування та громадянського суспільства;згуртованість і співробітництво громад, міст-побратимів;- збереження та розвиток місцевої економіки, створення нових робочих місць, залучення зовнішніх ресурсів;самозабезпечення громад продуктами харчування і товарами першої необхідності;- забезпечення надання якісних публічних послуг у громаді;- інтеграція внутрішньо переміщених осіб;ліквідація наслідків збройної агресії та відновлення життєдіяльності громад.

До участі приймаються матеріали за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття в друкованому ЗМІ, радіоматеріал та відеоматеріал. Матеріали мають бути опублікованими вперше у період від 24 лютого до 30 вересня 2022 року. Конкурсні роботи подаються до 18.00 30 вересня 2022 року.

Детальну інформацію про вимоги можна отримати за посиланнями: https://cutt.ly/THAspdu

і

ютос