Вузи в Донецьку і Луганську формують списки студентів для мобілізації, – Гармаш

Керівники вищих навчальних закладів окупованих Донецька та Луганська отримали вказівку сформувати списки студентів для мобілізації. Загарбники хочуть відправити їх на фронт в якості “свіжого м’яса”.

Про це повідомив представник Донецька в українській делегації Тристоронньої контактної групи Сергій Гармаш.

За його словами, російське угруповання в Україні поповнили контрактниками з Ростова-на-Дону і Валуєк. Йдеться про 18-20 річних громадян Росії, які “повелися” або на гроші, або на пропаганду, або спокусилися “трофеями”.

Гармаш зазначає, що у поповнення немає реального бойового досвіду. По суті, додає він, це – “гарматне м’ясо”.

“Деканати донецьких і Луганських вузів теж отримали розпорядження формувати списки студентів, які ще не мобілізовані”, – написав Гармаш.

Він уточнив, що жителі тимчасово окупованих територій Донбасу більш досвідчені, ніж росіяни і розуміють, що студенти стануть “свіжим м’ясом” для фронту.

“І ось з такими “багнетами” вони збираються взяти Донбас, де наші сили ООС обкопувалися 8 років? Мій оптимізм зростає”, – резюмує Гармаш.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsergiy.garmash%2Fposts%2F4366768030089979&show_text=true&width=500Рубрика:ПодіїПолітика

і

ютос