“Лінія оборони Європи проходить тут”: молодь українського Нью-Йорка звернулися до світових лідерів

Молодь з прифронтового Нью-Йорка в Донецькій області записала звернення до західних лідерів.

Відео опубліковано на Facebook-сторінці ГО “Ініціативна молодь українського Нью-Йорка”.

Українці нагадали, що Нью-Йорк сім років живе на лінії фронту російсько-української війни та розташований за кілька кілометрів від окупованої Горлівки.Зеленський відзвітував про результати засідання РНБО

Ініціатори звернення подякували урядам і парламентам демократичних країн, які підтримують Україну, та закордонним українцям, які захищають інтереси своєї країни.

“Ми хочемо жити в мирі і розвивати наш український Нью-Йорк. Ми просимо всіх політиків, дипломатів, всіх людей доброї волі підтримувати Україну, її обороноздатність. Українці готові захищати свою країну і самостійно вирішувати її долю. Сьогодні лінія оборони Європи проходить тут, в Україні, біля Нью-Йорка. І ми просимо вас зробити все можливе, щоб зберегти тут мир і перспективи на розвиток!” — заявили жителі селища.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmolodny%2Fvideos%2F1368118050275821%2F&show_text=true&width=560&t=0

Зазначимо, у 2021 році Верховна Рада повернула селищу історичну назву, після чого про нього почали багато писати ЗМІ в Україні та світі.

7 листопада, в день знаменитого марафону в американському Нью-Йорку, у селищі пройшов забіг за кілометр від лінії фронту. Нью-Йорк і його околиці неодноразово потрапляли під обстріли російських бойовиків, які надалі порушують режим припинення вогню.

і

ютос