Зеленський – це сон розуму, його популізм призведе до краху, – Віталій Портников

Зараз українці є прихильниками популістського розвитку країни, але у підсумку популізм призводить до краху, – вважає публіцист.

Про це Віталій Портников в етері програми “Еспресо” “Політика”, передає “Еспресо.Захід“, відповідаючи на запитання про високі рейтинги довіри до журналіста Дмитра Гордона та ексголови Верховної Ради Дмитра Разумкова.https://www.youtube.com/embed/CPQZ-6Disqg

“Люди шукають собі Зеленського, тобто просту відповідь на складні запитання. Бо що таке Зеленський? Це квінтесенція простої відповіді на складні запитання. Це небажання думати і небажання аналізувати. Це сон розуму. Коли люди бачать, що Зеленський їх не влаштовує, тоді шукають нового Зеленського. Хтось шукає його в особі Дмитра Гордона, хтось в особі Дмитра Разумкова. Якщо порівнювати Зеленського з Разумковим, то краще хай буде Разумков. Він розумніший і професійніший за Зеленського. Якщо порівнювати Зеленського з Гордоном і був би лише такий вибір, то я б проголосував за Гордона. Бо я впевнений, що Гордон за всього його цинізму,  ще здатний передбачати наслідки своїх дій. Бо Зеленський і на це не здатний”, – сказав Віталій Портников.

Читайте також: “2022 − це рік, коли стане ясно, на що готова Росія”, – Віталій Портников

Також експерт відзначив, що такий вибір його не влаштовує.

“Я не хочу обирати сорт популізму, я хочу обирати серйозних, професійних, компетентних політиків. Я не хочу, щоб мої співгромадяни були прихильниками популістського розвитку країни. Бо популізм призводить до провального краху. Я не хочу, щоб більшість моїх співвітчизників постійно обирала стрибок у крах”, – підсумував Віталій Портников.

і

ютос