Поки про Крим пам’ятатимемо – він залишатиметься українським

Протягом листопада-грудня Національна спілка журналістів України у партнерстві з  Європейською федерацією журналістів організувала онлайн-курс «У фокусі – Крим» для журналістів та студентів із висвітлення тем, пов’язаних із Кримом.

За цей час відбулися 10 вебінарів, завдяки яким учасники краще дізналися про різні аспекти висвітлення кримської тематики від експертів та правозахисників, а також отримали практичні поради від провідних журналістів.

Хочу подякувати Національній спілці журналістів України за таку можливість взяти участь в онлайн – курсі «У фокусі – Крим». Організаторам: Сергію Томіленко, Миколі Семені, Ліні Кущ. Це неймовірний досвід поспілкуватися з професіоналами, почути історії пов’язані з Кримом, дізнатися про деокупацію, екологію, культуру, мовні аспекти, про журналістів, які зазнали переслідувань, про важливі речі, які, на жаль, зараз майже не згадують.

Велике дякую за організацію такого маштабного проєкту за досвідчених спікерів, які робили цікаві та корисні доповіді щодо території окупованого Криму.

Слухати онлайн-курс було цікаво, але й сумно водночас, бо історії торкали душу. Емоційно важко було розуміти, що все це дійсно відбувається в нашій країні.

Особисто для мене проєкт – особливий, бо вчить журналістів працювати з висвітленням важких питань. Це величезний досвід журналістів, спікерів, які розуміють, що тему Криму треба підіймати. Про нього мають пам‘ятати, бо поки ми пам‘ятаємо – він залишається українським. 

Рина Лєдяних, учасниця проекту

і

ютос