До Лариси Ніцой -пропозиція

Підтримай нас – тисни!
Шановна пані Ларисо!

Дякую Вам за Ваш чудовий матеріал, щодо Вашого виклику в СБУ, і повністю Вас підтримую. І так співпало, що вирішив дещо написати.

Сьогодні спілкувався з молодим чоловіком, випускником академії СБУ. Розповідав про систему навчання, улюблених викладачів, письменників, яких читає. Запитую його, а хто ж в Україні найбільший внутрішній ворог? Подумки пробую передбачити можливі відповіді, як от влада, корупція, московський пархат, інфільтрована агентура…

І тут раптом , юний, новоспечений правоохоронець переходить на угротюркське нарєчіє і відповідає, що найбільшим внутрішнім ворогом України є…українські націоналісти і про це викладачі постійно наголошують.

Пояснюю, що без національної складової держави не будуються і не розвиваються, що лібералізм для держави, яка в процесі становлення є набагато гіршим, чим навіть тоталітаризм. Але недобиті і непокарані старі КГБістські кадри попрацювали грунтовно, зомбі-програма закладена солідно. Може тому так багато зрадників в СБУ?

Виховуються ті ж тварюки, які немилосердно гамселили мирних людей на Майданах, з патологічною жорстокістю. Приблизно та ж сама картина і в поліції, якій ще й корумпована прокуратура диктує, які закони правильні, а які ні.

А ще є податкові органи, купа підрозділів по так званій боротьбі з корупцією, які благополучно і безкарно кришують всі злочинні утворення в державі, звичайно ж , маючи свій бубновий інтерес.

Прочитав статтю Лариси Ніцой, яка обурювалась, що в СБУ її спробували допитати на московському косноязичному суржику бо їм так какось то льогче. І плювали ці держслужбовці на безпорадну і немічну владу,яка щось там декларує, пише якісь закони, бидлота в погонах робить все що хоче.

Висновок один-система правоохоронних органів потребує докорінного демонтажу. Зміни мають бути системні, а не косметичні і робити їх мають патріоти, а не імітатори бурхливої діяльності. Керувати всіма структурами повинні лише українці і лише націоналісти.

В іншому випадку не дивуймось, якщо через кілька років не буде проблеми знайти виродка, який будучи правоохоронцем буде мордувати вашу дитину за протест проти влади, за українську мову, за виступ проти моральних , чи фізичних збоченців. А ми знов будемо дивуватися, звідки ця шваль отримує такий імпульс ненависті проти власного народу.

А давайте почнемо з офіційної петиції до президента України, по крайній мірі, щоб він потім не казав, що нічого не знав і не чув, коли матеріалізується з духовного простору постать Олександра Музичка(Сашка Білого).-http://kolovolhviv.top/

Хто зможе підготувати і зареєструвати петицію, щодо радикального очищення правоохоронної системи-

ВІДГУКНІТЬСЯ!

Лукаш Лунчак

Тисни рекламу! Підтримай сайт!