є «Читаки. Писаки. Малюваки»

Утретє (від осені 2016-го)в одному з виставкових залів КЗК ДОХМ (м. Дружківка, вул. Соборна, 6) відкрито експозицію творів мистецько-літературного проекту «Читаки. Писаки. Малюваки», до якої увійшли малюнки дітей і підлітків, виконані за мотивами поезій Тараса Шевченка, Володимира Сосюри та Василя Стуса. Виставку сформовано з конкурсних робіт учнів шкіл мистецтв та загальноосвітніх шкіл області.

Урочистості відкрили директор КЗК ДОХМ Наталія Іванченко та заступник директора Володимир Півень. На вернісаж завітала керівник видавництва «Кальварія» (Львів-Київ) Ксенія Мацкевич, яка легко і невимушено навела контакт з двома потоками школярів-екскурсантів, захопивши їх розповіддю про видавничі проекти «Кальварії», наголосивши на тім, що читання було і залишається головним джерелом, що живить емоціональний інтелект. А зображення умоглядних образів, що склалися під впливом текстів, ефективно закріплює
і поглиблює розуміння і переживання прочитаних творів.

Окрім того, під час зустрічей звучали вірші зазначених поетів, проходили квести з розпізнання імен авторів за озвученими рядками поезій, була й гра з віднайдення відповідності малюнків і віршів, до котрих вони зроблені тощо.
Зустрічі, що відбулися на цьому вернісажі, за визнанням самих учасників, викликали у них неабиякий інтерес і залишаться в пам’яті надовго.

Адміністрація КЗК ДОХМ
Світлини Андрія Півня

і

ютос