ЗЕ: НЕ ПРОТЕСТУЙТЕ бо розхитуєте ситуацію

  • admin
  • Жовтень 4, 2019
  • Коментарі Вимкнено до ЗЕ: НЕ ПРОТЕСТУЙТЕ бо розхитуєте ситуацію

Щойно вийшло термінове відеозвернення Зеленського – його фактична реакція на вчорашню акцію українців Київ – Ні капітуляції! та аналогічні акції по всій країні.

Звернення фактично є шантажем активних громадян України: НЕ ПРОТЕСТУЙТЕ бо розхитуєте ситуацію. Президент ледве не звинуватив «деяких осіб» в організації акцій натякаючи на Порошенка. Вибачте, проте не Порошенко був на акції, а десятки тисяч українців: військові, волонтери, активісти, активні кияни, які не хочуть зливу країни під Кремль. Не треба залякувати та розповідати про єдність. Україна буде єдиною до того моменту, як наша армія буде міцно тримати кордон та передову на лінії з ДНР/ЛНР, Україна єдина, поки бойовики та особи з паспортами РФ не почали колесити по всій країні, обравшись на свої посади.

Всі тези про «правильність» формули Штайнмаєра, є нічим іншим ніж бажанням закрити очі на кричущу дійсність. Не сама формула Штайнмаєра погана, а фактична її реалізація та наслідки. Формули Штайнмаєра не існує, адже цей план оплесками та радістю вітають в Кремлі. Не здається дивним? А мені здається.

Написання «Закону про особливий статус Донбасу» разом з суспільством? А багато законів, прийнятих з порушенням Конституції, було обговорено з народом? Чи з народними депутатами, які не знають які кнопки тиснуть у парламенті? Таким буде «голосування» за особливий статус?

Швидкий мир це швидка війна. Мир без перемоги – це тотальна геополітична поразка на роки.

Андрій Смолій