ПРОСТО БОГДАН, АБО ХТО У КОГО АДМІНІСТРАТОР

  • admin
  • Травень 26, 2019
  • Коментарі Вимкнено до ПРОСТО БОГДАН, АБО ХТО У КОГО АДМІНІСТРАТОР

Яких тільки начальників президентських канцелярій в України не було, а такий як Андрій Богдан – вперше. Давайте хоч згадаємо про них «через одного».

Дмитро Табачник, в адміністрації якого на посаді президента трудився Кучма; Володимир Литвин, що доріс до голови Верховної ради і мав ілюзії щодо власного президентства; Віктор Медведчук – геній антихаризми, князь української Тьми і кум Путіна; хитрий регіональний «барон» Віктор Балога; Ігор Райнін, який, здається, навчився зливатися зі стінкою…

Але Богдан – всіх перевершив.

У перший же день, ще чорнила на указі про його призначення не висохли, він, публічно, і Верховній Раді пригрозив, щоб слухалась, і прем’єр-міністру сказав, що він може йти, «ніхто плакати не буде, і, головне, збурив українську Україну розмовами про самовбивчий референдум щодо «миру з Москвою». Так от послухаєш – якого, слава Богу, президента Україна втратила!

Чи ще не втратила?
А якщо серйозно, то вихід Богдана переконливо засвідчив “обстановочку”, яка нині складається на Банковій і те місце, яке там відводиться новому президенту.

Хто сумнівався в тому, що політичний досвід для управління державою і відповідні особисті якості – такі вже значущі речі, може швиденько переконатися у своїй неправоті.

Як цей досвід президентом Зеленським набуватиметься, а політичні таланти – проявлятимуться, будемо спостерігати. Для цього у нас є прекрасний індикатор – публічні заяви глави його адміністрації Андрія Богдана.

Sergij Tikhy