Геноцид інвесторів від столичної влади

  • admin
  • Лютий 19, 2019
  • Коментарі Вимкнено до Геноцид інвесторів від столичної влади

В Києві розробили хитроумну схему “відтискання” приватної власності. Спершу потенційного забудовника – а це як правило великі будівельні компанії, проганяють всіма колами бюрократичного “пекла”, примушуючи збирати безліч узгоджень, дозволів, ліцензій, довідок. Супроводжувати постанови різними комісіями, аби врешті, Київрада не виділила і не затвердила оформлення земельної ділянки.

Потім узгоджуються проекти забудови, екологічні питання…

Починається рекламна кампанія майбутнього житлового комплексу, залучаються інвестори.

Врешті, стартують реальні будівельні роботи, зводяться стіни майбутніх хмарочосів. Інвестори очікують свята новосілля, аж раптом…

Організована група київських чиновників і депутатів, якимось дивом, без бюрократичної колотнечі, забороняє вже майже закінчене будівництво, блокує всі роботи і навіть, миттєво, ставить на голосування сесії Київради рішення про розірвання договору оренди на землю, який самі ж нещодавно з такими заморочками прийняли!

Забудовник втрачає землю, всі дозволи, інвестори залишаються без грошей і квартир!

Ідеальна схема рейдерства на офіційному державному рівні! Винних нема!

Будівельна компанія, банк фактично підводяться до режиму банкрутства, а земля і незавершене будівництво “випадково” переходять у власність “правильної” фірми…

Фактично, маємо справу з діями організованого злочинного угрупування, куди входять чиновники КМДА, депутати Київради і штучно створені ними “громадські організації активістів”, які забезпечують контрольований галас та красиві картинки на підконтрольних телеканалах.

Час гуртуватися і спільно відстоювати інтереси інвесторів! Конфлікти в Києві між реальним сектором економіки – будівництвом і корумпованими чиновниками та місцевими депутатами, досягли критичного рівня.

Часто столичні чиновники, використовуючи свої владні повноваження, відбирають уже законно виділені будівельні майданчики на користь забудовників близьких до мера столиці. У будь-якій європейській країні, при з’ясуванні такого корупційного сплетіння інтересів влади та бізнесу, градоначальник тут же змушений був би подати у відставку. Але, не у нас!

 

Щороку киян стає більше десь  на 200 тисяч! Столиця росте. Але її межі незмінні, тому вона не розвивається територіально, а ущільнюється за рахунок життєвого простору киян. Все менше залишається  майданчиків під забудову, тому за них триває справжня війна…

 

 Ось чому зібралися інвестори, будівельники, банкіри, аби обговорити патову ситуацію на будівельному ринку Києва.

 Прикладом може служити довготривалий конфлікт між столичною владою та забудовником житлового масиву на Осокорках «Патріотика на озерах».

-Проект цього мікрорайону на Осокорках унікальний з екологічної точки зору! – повідомив Олександр Чистяков – керівник Департаменту Національної Екологічної Ради України, – Вперше маємо осмислене комплексне рішення і соціальних і екологічних проблем! Зроблено благоустрій прибережної зони двох водойм, відбулося зариблення штучних озер з аномальними глибинами, де раніше добували пісок. Це перший і зразковий план житлової забудови ХХІ століття, що реалізується в Києві і, думаю, буде поширений і на інші регіони України! І така ганебна протидія, інтриги, незаконні рішення… Сподіваюся, все подолаємо і переможемо!

-Нас більше 500 сімей – українців, що вклали власні кошти у майбутні квартири! – говорить Денис Шинкаренко – інвестор ЖК «Патріотика на озерах», – Обурені рішенням депутатів про розторгнення договору оренди на землю! Забудовник буде оскаржувати рішення Київради про розірвання з ним договору оренди земельної ділянки, яку він орендує ще з 2005 року і всі ці роки справно сплачує орендну плату. Забудовник переконаний що дане рішення є незаконним. Подібні спроби рейдерських захоплень столичною владою законно виділених будівельних майданчиків можуть досить негативно позначитися на інвестиційному кліматі в столиці.

Було детально проговорено  ситуацію довкола житлового масиву “Патріотика на озерах”, яку кілька корумпованих чиновників КМДА, депутатів ВРУ, Київради, під прикриттям фейкових “громадських активістів”, довели до абсурду. Законно виділену і оформлену під забудову землю на Осокорках, депутати, під “тиском дивної громадськості”, вирішили забрати у нинішнього власника через незаконне розторгнення договору оренди на сесії Київради!

-То просто правовий “безпредел”! – обурюється Олексій Харитонов – експерт з питань захисту активів та захисту прав у ЄСПЛ,- Вже подані відповідні судові позови, привернули увагу журналістів. За всіма українськими і міжнародними правовими нормами, будь-який суд повинен негайно відновити законність!

-Банк “Аркада” дуже дбайливо ставиться до своєї репутації, завжди стоїть на сторожі інтересів своїх інвесторів! – заявила Людмила Горіцька – начальник Служби по зв’язках з громадськістю АТ АКБ «АРКАДА», – Тому ми впевнені у своїй правоті і у тому, що житловий масив “Патріотика на озерах” буде введено в експлуатацію у визначені терміни!

Прикметно, що на захід завітали інвестори з Подолу, будинок яких теж, за надуманими і фальшивими приводами не вводять в експлуатацію! Вони вважають таку політику справжнім геноцидом інвесторів!

Вирішили згуртуватися і боротися за свої права разом!

Час подолати корупцію у київській владі!

А житловий масив “Патріотика на озерах” буде збудовано!

Підготував Р.Тригуб