Юлія Литвиненко: Навіщо я це роблю?

  • admin
  • Лютий 2, 2019
  • Коментарі Вимкнено до Юлія Литвиненко: Навіщо я це роблю?

Щойно подала документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у Президенти України.

Навіщо я це роблю?
– Для мене найбільша цінність – це державність. І це набагато більше, аніж те, що ти можеш зробити на своїй рідній вулиці, у своєму рідному місті. Я могла б черговий раз спостерігати за тим, як кандидати в президенти обіцяють золоті гори, а потім ділять між собою владні посади. Але вирішила – досить. Цього разу я повинна втрутитись.

Мене не влаштовують ті «фаворити» президентської гонки, яких нам «малює» соціологія.

Мене не влаштовує Юлія Тимошенко, яка ладна на все, аби дістатися влади. Вона ладна пообіцяти все що завгодно, її навіть не зупинить пам’ять про наших героїв-кіборгів. Уявіть, що буде, якщо (не дай Боже) вона стане президентом.

Мене не влаштовує Анатолій Гриценко, який відверто бреше про нашу армію, який хизується своїм військовим минулим, але за чийого “правління” Міноборони розпродало зброю, якої нам так не вистачало у 2014 році.

Мене не влаштовує Володимир Зеленський, який є лялькою в руках Ігоря Коломойського, яким вже зараз цікавляться не лише українські спецслужби, а й американські.

Мене не влаштовує війна на сході України, відсутність перспектив в освітній сфері.
Мені набридла війна всіх проти всіх в українській політиці.

Тому я звертаюся до вас, друзі. Долучайтеся до моєї команди. Разом, ми змінимо країну. Варто лише захотіти.

І не дивіться на соціологію.

Я пропоную сім надзвичайно важливих кроків для сталого розвитку на 5-10 років. Найближчим часом я представлю свою команду – це розумні люди, які стануть натхненниками змін по всій Україні.
Справжня та єдина соціологія – це вибори. Не обирайте тих, хто вам вже не раз збрехав. Люди не змінюються. Обирайте майбутнє. Для себе. Для своїх дітей.

З повагою,
Юлія Литвиненко