Що НАСПРАВДІ обговорювали Путін з Трампом?

  • admin
  • Липень 22, 2018
  • Коментарі Вимкнено до Що НАСПРАВДІ обговорювали Путін з Трампом?

Прошу хвилину вашої уваги. Що НАСПРАВДІ обговорювали Путін з Трампом з питання проведення на окупованих територіях українського Донбасу референдуму.

Вітчизняні політики й інші коментатори чомусь відразу вирішили, що це буде референдум щодо приєднання до Росії чи незалежності так званих «ЛДНР». І експертне обговорення ведеться навколо цих тез.

Але насправді фраза «референдум щодо їхнього статусу» не обов’язково означає відокремлення від України.

Навпаки. Путіну невигідно запустити маленькі шматочки великої України у вільне плавання. Путіну вигідно розвалити на такі маленькі шматочки ВСЮ УКРАЇНУ.

На мою думку, запланований у Кремлі референдум може скоріш стосуватися широкої автономії нині окупованих територій у складі України: з великою мірою незалежності від Києва, прямими зв’язками з Росією, і головне: з фактично своєю правоохоронною системою, яка дозволить всім, хто сьогодні вбиває українців, уникнути будь-якого покарання, а їхнім менш одіозним посіпакам стати місцевою владою, недоторканною, але чудово фінансованою з центру.

Цей крок дозволить Путіну передихнути економічно: війна де факто закінчиться, санкції з Росії автоматично і блискавично будуть зняті, а також, – через фактичну федералізацію України продовжувати її розвал вже зсередини. До нової війни, яка неодмінно буде.

Паралельно очевидно в публічній сфері буде зняте питання повернення Криму: півострів нібито обміняють на мир.

Але варто розуміти, що миру як такого не буде, і навіть цей крихкий статус-кво ненадовго. Путін не зупиниться, поки не зруйнує Україну як державу. Або поки ми його не зупинимо.

Отже, референдум скоріш за все буде. Можливо, скоріше, ніж ми собі думаємо, одночасно з місцевими виборами, ДО ТОГО, як ми там отримаємо повний контроль. (Ми його за планом Путіна ніколи не отримаємо, щоб не стали явними злочини РОСІЇ на території України, щоб не стали світовим надбанням ДОКАЗИ не просто присутності росіян, а того, що саме вони вели з нами війну, вбивали, грабували.

Для тих, хто зараз почне казати, що референдум в «ОРДЛО» неможливий згідно з Конституцією України, пропоную перечитати текст путінсько-порошенківських Мінських угод. Побачите, що Україна і зміни до Конституції пообіцяла.

Як сказав у понеділок Петро Порошенко, «це Мінськ, там так написано», Україна буде це виконувати.

Ось така ситуація, друзі.

Питання: что можемо зробити ми, українці? Невже спостерігатимемо, як державу вбивають? Поки що виглядає так.

Тетяна Висоцька