Андрій Мамалига: Судовий безлад став на Луганщині системним!

  • admin
  • Червень 6, 2018
  • Коментарі Вимкнено до Андрій Мамалига: Судовий безлад став на Луганщині системним!

Вчорашнє засідання в апеляційному суді Луганської області у справі айдарівця Алексей Онищенко , мешканця Щастя, який в 2014 році брав в полон “беса” Бєзлєра, доводить , що “верховенство права” залишається для луганських суддів “Tera incognito”!

Ці невігласи в мантіях переймаються лише власним інтересами, щонеділі спокійно їздять до рідних в окупований Луганськ та на практиці вже почали реінтеграції Донбасу ! А реінтеграції вони почали з розправи над місцевими добровольцями , які зі зброєю в руках в 2014 році виступили проти “русского мира” !

Так , аби поправки Андрія Лозового вже діяли , то такі кримінальні провадження були б неможливі, бо були б закриті!
А так по суті Олексія Онищенка черговий раз закрили за скоєнні нібито “злочини”в серпні 2014 року на Луганщині. І вже навіть не дивно, що потерпілий росіянин Касімов лише через півтора року в листопаді 2015 року згадав , що Олексій в нього забрав чи то 25 чи то 35 тисяч гривень. Не здивувалися судді #рябчун_белаха_юрченко , що в ЄРДР потерпілим значиться не Валєрій Касімов , а інша особа!

Розгляд апеляції на запобіжний захід без участі ув’язненого стала на Луганщині системним! Я вже не кажу про порушення права на захист через ненадання стороні захисту клопотання з доказами, якими обґрунтовується підозра та ризики!

Андрій Мамалига